2. Procedure
Procedure
Titel: Diensten m.b.t. WIBON
Beschrijving: volgt nog Omvang +/- €900.000,-- voor een periode van 8 jaar contract
Interne identificatiecode: TB2024-26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72310000 Gegevensverwerkingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De scope van deze opdracht is beperkt tot de volgende diensten: - Toegang verlenen aan GVB tot een online GIS tool. - Eerste lijn WIBON vragen afwikkelen voor GVB. - Administratie in het GIS tool aanvullen/bijhouden met door GVB aangeleverd materiaal. Deze activiteiten worden uitgevoerd ten behoeve van: • Tram: WIBON plichtige kabels en leidingen, waaronder maar niet beperkt tot tractie, kabels en leidingen t.b.v. tram gerelateerde installaties (zoals tram wissel installaties, tram beveiligingsinstallaties, DRIS). • Metro: WIBON plichtige kabels en leidingen, waaronder maar niet beperkt tot tractie, wissels, energievoorziening, laagspanning, data, hemelwaterafvoer. • ICT/Operationele Techniek: WIBON plichtige kabels en leidingen ten behoeve van het datanetwerk NMA (Netwerk Metropool Amsterdam). De scope van deze opdracht is beperkt tot de volgende diensten: - Toegang verlenen aan GVB tot een online GIS tool. - Eerste lijn WIBON vragen afwikkelen voor GVB. - Administratie in het GIS tool aanvullen/bijhouden met door GVB aangeleverd materiaal. Deze activiteiten worden uitgevoerd ten behoeve van: • Tram: WIBON plichtige kabels en leidingen, waaronder maar niet beperkt tot tractie, kabels en leidingen t.b.v. tram gerelateerde installaties (zoals tram wissel installaties, tram beveiligingsinstallaties, DRIS). • Metro: WIBON plichtige kabels en leidingen, waaronder maar niet beperkt tot tractie, wissels, energievoorziening, laagspanning, data, hemelwaterafvoer. • ICT/Operationele Techniek: WIBON plichtige kabels en leidingen ten behoeve van het datanetwerk NMA (Netwerk Metropool Amsterdam).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de gestelde dienstverlening in het Programma van Eisen