2. Procedure
Procedure
Titel: Diverse voeding, diepvriesvoeding
Beschrijving: De opdracht gaat over minimaal wekelijkse aanlevering en, indien mogelijk twee of meerdere malen per week per vestiging, van diverse voeding en diepvriesvoeding met mogelijke snelle naleveringen in geval van stockbreuken in alle locaties van MKL “Diverse voeding en Diepvriesproducten” Leveringsplaats: - RevArte, Drie Eikenstraat 659 te 2650 Edegem - Hof ten Dorpe, Welkomstraat 61 te 2160 Wommelgem - Hof ter Schelde, August Vermeylenlaan 6 te 2050 Antwerpen - De Stroming, August Vermeylenlaan 6 te 2050 Antwerpen - Assistentiewoningen, August Vermeylenlaan 6 te 2050 Antwerpen - Hof Sint Jozef, Waarlooshofstraat 9 te 2020 Antwerpen De opdracht is niet opgedeeld in percelen.
Interne identificatiecode: PPP10Z-138/6031/MKL-2026-004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren, 15894000 Verwerkte voedingsmiddelen, 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten, 15880000 Speciale voedingsproducten