216925-2023 - ResultaatNederland-Delft: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Engineering & Installatie voor MIVSP
Referentienummer: 31181204
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
RWS is op zoek naar een leverancier voor het verrichten van engineering- en installatiewerkzaamheden voor het project MIVSP.
Voor meer informatie wordt verwezen naar de aanbestedingsstukken.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71320000 Technische ontwerpdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Verwezen wordt naar het Beschrijvend document.