216993-2025 - Mededinging
Nederland – Telecommunicatiediensten – Portofonie voor Toezicht en Handhaving voor gemeenten Heerlen en Maastricht en omliggende gemeenten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Portofonie voor Toezicht en Handhaving voor gemeenten Heerlen en Maastricht en omliggende gemeenten
Beschrijving: De gemeenten Heerlen en Maastricht, samen met hun omliggende gemeenten Beek, Beekdaelen, Eijsden-Margraten, Gulpen-Wittem, Landgraaf, Meerssen en Simpelveld willen via deze aanbestedingsprocedure een geschikte marktpartij contracteren voor de levering, configuratie, migratie en implementatie van een portofoniedienst. Deze opdracht omvat de levering van de portofoniedienst inclusief randapparatuur, een meldkamerapplicatie voor radiobediening, en diverse diensten met betrekking tot de implementatie en migratie van de huidige portofoniedienst naar de nieuwe portofoniedienst. De portofoniedienst zal beschikbaar zijn voor de gemeenten Heerlen, Maastricht en de omliggende gemeenten. zie hiervoor de aanbestedingsleidraad (o.a. paragraaf A.1.5.1.)
Interne identificatiecode: 66100 / I&A 7598
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeenten Heerlen en Maastricht, samen met hun omliggende gemeenten Beek, Beekdaelen, Eijsden-Margraten, Gulpen-Wittem, Landgraaf, Meerssen en Simpelveld willen via deze aanbestedingsprocedure een geschikte marktpartij contracteren voor de levering, configuratie, migratie en implementatie van een portofoniedienst. Deze opdracht omvat de levering van de portofoniedienst inclusief randapparatuur, een meldkamerapplicatie voor radiobediening, en diverse diensten met betrekking tot de implementatie en migratie van de huidige portofoniedienst naar de nieuwe portofoniedienst. De portofoniedienst zal beschikbaar zijn voor de gemeenten Heerlen, Maastricht en de omliggende gemeenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De beoogde startdatum van de overeenkomst is: 1 oktober 2025 en heeft een initiële duur van vijf (5) jaar en duurt daarmee tot 30 september 2030. Gedurende de looptijd van de overeenkomst wordt de dienstverlening geëvalueerd op basis van KPI’s uit de Service Level Agreement. Indien de samenwerking naar tevredenheid verloopt bestaat er de mogelijkheid om de overeenkomst twee (2) maal voor de duur van twee (2) jaar eenzijdig door de aanbesteder te verlengen tot uiterlijk 30 september 2034.