217112-2025 - Mededinging
België – Brandstoffen – Raamovereenkomst voor de aankoop van brandstof voor de voertuigen van de Stad Halle met tankkaartsysteem.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van brandstof voor de voertuigen van de Stad Halle met tankkaartsysteem.
Beschrijving: De Stad Halle beschikt over een divers wagenpark met verschillende voertuigen die ingezet worden voor de dagelijkse werking van haar diensten. Om een vlotte en efficiënte bevoorrading van brandstof te garanderen en de continuïteit van de stedelijke dienstverlening te verzekeren, wordt een raamovereenkomst opgezet voor de levering van brandstoffen via een tankkaartsysteem. Dit systeem stelt de stadsdiensten in staat om eenvoudig en gecontroleerd te tanken, zodat de operationele werking optimaal blijft verlopen.
Interne identificatiecode: PPP01Y-1860/5148/2025-FAC-006
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van diesel, benzine 95 en 98 en Adblue voor de voertuigen van de Stad Halle met tankkaartsysteem.
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop van diesel, benzine 95 en 98 en Adblue voor de voertuigen van de Stad Halle met tankkaartsysteem.
Interne identificatiecode: 2025-FAC-006_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 30163100 Tankkaarten
Aanvullende classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
Perceel: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van CNG voor de voertuigen van de Stad Halle met tankkaartsysteem.
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop van CNG voor de voertuigen van de Stad Halle met tankkaartsysteem.
Interne identificatiecode: 2025-FAC-006_2
Aanvullende classificatie (cpv): 30163100 Tankkaarten