2. Procedure
Procedure
Titel: Concessies Friese Waddenveren vanaf 2029
Beschrijving: Vervoer van personen en mogelijk bagage en vervoersmiddel, door middel van een veerdienst tussen de Friese wadden-eilanden en de havens aan de vaste wal in Friesland. 1
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze aanbesteding is openbaar aangeboden voor publicatie op het aanbestedingsplatform TenderNed, deze wordt via TenderNed automatisch doorgeplaatst naar Tenders Electronic Daily. De Aanbestedingsleidraad, de standaardformulieren, een aantal bijlagen en de Nota’s van Inlichtingen worden via TenderNed beschikbaar gesteld. Daarnaast kan de Inschrijver verzoeken om toegang tot het Informatieportaal waar overige beschikbaar gestelde bijlagen klaar staan met vertrouwelijke informatie. Beste prijs-kwaliteit verhouding, voor meerdere uitleg zie de aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60610000 Vervoer per veerboot
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Concessie Friese Waddenveren West vanaf 2029
Beschrijving: Vervoer van personen en mogelijk bagage en vervoersmiddel, door middel van een veerdienst tussen de Friese wadden-eilanden en de haven aan de vaste wal in Friesland. 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Concessie Friese Waddenveren Oost vanaf 2029
Interne identificatiecode: 2