217546-2022 - MededingingBelgië-Antwerpen: Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
22033 Raamcontract voor de levering van: antilichamen; clone -plasmide; enzymen; clone-, plasmide-, antilichaam-, vector gerelateerde verbruiksgoederen; recombinante/zuivere eiwitten
Referentienummer: Universiteit Antwerpen-22033-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
II.1.4.
Korte beschrijving
De uit te voeren opdracht betreft: een raamovereenkomst voor het leveren, naar
behoefte van de Universiteit Antwerpen, van de producten van onderstaande
percelen, aan de Universiteit Antwerpen.Deze opdracht wordt opgesplitst in
5 percelen:• Perceel 1: antilichamen• Perceel 2: clone - plasmide• Perceel
3: enzymes• Perceel 4: clone-, plasmide-, antilichaam-, vector gerelateerde
verbruiksgoederen• Perceel 5: recombinante/ zuivere eiwitten
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
antilichamen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
clone - plasmide
Perceel nr.: 2
enzymen
Perceel nr.: 3
clone-, plasmide-, antilichaam-, vector gerelateerde verbruiksgoederen
Perceel nr.: 4
recombinante/ zuivere eiwitten
Perceel nr.: 5