217914-2026 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting – Onderhoud Volvo Trekkers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Volvo Trekkers
Beschrijving: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding voor het verrichten van onderhoud aan trekkers van het merk Volvo, welke sinds 2017 in bezit zijn van het ministerie van Defensie. Defensie heeft op dit moment nog twaalf (12) civiele trekkers van het merk Volvo in gebruik. Deze blijven langer in gebruik dan voorzien, dus wil Defensie een overeenkomst met een opdrachtnemer afsluiten zodat in het onderhoud van deze trekkers kan blijven voorzien. De beoogde start van de overeenkomst is 02-04-2027 (2 april 2027). Op het moment van schrijven is de verwachting dat de Volvo trekkers nog drie (3) jaar na ondertekening van de overeenkomst in gebruik blijven. Echter kan het aantal te onderhouden trekkers gedurende de looptijd van de overeenkomst afnemen. De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012. De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Mercell.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen, 34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer, 34138000 Trekkers, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten, 50118400 Wegenwacht- en wegsleepdiensten voor motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000