2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor diensten inzake de periodieke inspectie, lediging en reiniging van septische putten binnen het patrimonium van de woonmaatschappij in de regio Mechelen en Willebroek.
Beschrijving: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor diensten inzake de periodieke inspectie, lediging en reiniging van septische putten binnen het patrimonium van de woonmaatschappij in de regio Mechelen en Willebroek. De hoofdactiviteit van de opdracht bestaat uit de jaarlijkse inspectie, lediging en reiniging van septische putten. Daarnaast omvat de opdracht interventies op afroep in geval van storingen of functionele problemen, evenals de afvoer en verwerking van het septisch materiaal conform de toepasselijke milieuwetgeving. De aannemer staat tevens in voor een correcte en digitale rapportering van de uitgevoerde prestaties. Op basis van de uitgevoerde marktconsultatie werd gekozen voor een uniforme jaarlijkse onderhoudsaanpak, waarbij elke septische put minimaal eenmaal per jaar wordt geïnspecteerd, geledigd en gereinigd. Deze werkwijze wordt beschouwd als de meest betrouwbare en beheersbare oplossing met het oog op een goede werking van de installaties, het beperken van risico’s en het waarborgen van bewonerscomfort. De opdracht heeft tot doel een structurele, preventieve en controleerbare onderhoudsaanpak te realiseren, met bijzondere aandacht voor bedrijfszekerheid, milieukundige conformiteit en een kwalitatieve dienstverlening binnen het patrimonium van de woonmaatschappij
Interne identificatiecode: PPP0P1-5437/6109/5437 / septische putten 2026-2030
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90460000 Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Periodieke inspectie, lediging en reiniging van septische putten, inclusief de rechtstreeks gekoppelde en bereikbare omliggende afvoeren, binnen het patrimonium van de woonmaatschappij in de regio Mechelen en Willebroek.
Interne identificatiecode: Septische putten – Mechelen-Willebroek 2026-2030_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90450000 Diensten voor behandeling van septische putten