2. Procedure
Procedure
Titel: Schoolmaaltijden sep'25-jun'28
Beschrijving: VZW VKSO wenst vanaf 01-09-2025 tot 30-06-2028 een cateraar aan te stellen voor het ter beschikking stellen van schoolmaaltijden gedurende de normale schooldagen in 2 vestigingen van de scholengemeenschap: Sint-Aloysiuscollege in Menen en Sint-Pauluscollege in Wevelgem. Gedurende deze periode zal in Sint-Aloysiuscollege de bouw van een nieuw schoolrestaurant met bedieningskeuken starten. De inrichting van de bedieningskeuken en de afwerkingszone wordt in overleg met de school uitgerust door de cateraar. De cateraar staat gedeeltelijk of volledig in voor de financiering. Ter info de afzet tijdens jaar 2024: Sint-Aloysiuscollege: Warme maaltijd: 19 990 Vegetarische schotel: 512 Pastaschotel: 23 365 Koude schotel: 6 550 Belegd broodje: 7 578 Onbelegd broodje: 10 233 Portie frietjes: 1 461 Portie soep: 1 955 Portie groenten: 91 Dessert: 25 111 Stuk fruit: 1 046 Sint-Pauluscollege: Warme maaltijd: 28 428 Vegetarische schotel: 292 Koude schotel:2 302 Belegd broodje: 7 578 Onbelegd broodje: 21 853 Portie soep: 2 289 Portie groenten: 1 Dessert: 18 392 Stuk fruit: 318 Deze afzet doet geen hoeveelheidsverbintenis ontstaan, maar word meegegeven ter indicatie voor de inschrijver.
Interne identificatiecode: PPP10G-125/5012/Catering-SAM-SPWE
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55523100 Verstrekken van schoolmaaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Catering-SAM-SPWE_1