21820-2025 - Mededinging
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Open Science Monitoring en Evaluatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Open Science Monitoring en Evaluatie
Beschrijving: Het doel van de opdracht is de ontwikkeling van een prototype van een dashboard van een open science monitor, dat gestoeld is op een robuust en context specifiek framework voor het monitoren en evalueren van open science in Nederland. € 330.000,--
Interne identificatiecode: 2024121
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel van de opdracht is de ontwikkeling van een prototype van een dashboard van een open science monitor, dat gestoeld is op een robuust en context specifiek framework voor het monitoren en evalueren van open science in Nederland.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning