218263-2026 - Mededinging
Nederland – Maatschappelijke diensten – Werkverkenning
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Werkverkenning
Beschrijving: Binnen de scope vallen Werkverkenningstrajecten die voldoen aan de eisen zoals opgenomen in het Programma van Eisen (Bijlage 8) en worden uitgevoerd volgens het door Senzer opgestelde Dienstverleningsmodel (Bijlage 3). Dit betekent dat van Inschrijvers wordt verwacht dat zij leerwerkplekken aanbieden waarop, conform de in het Programma van Eisen beschreven methodiek, wordt gewerkt aan de in paragraaf 2.3 omschreven doelstelling van begeleiding/ondersteuning binnen Werkverkenning. De Werkzoekenden worden daarbij begeleid door een Beroepskracht die handelt volgens de eisen die in het Programma van Eisen aan de uitvoering zijn gesteld. Voor meer toelichting verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad. De geraamde waarde van deze Opdracht bedraagt € 3.036.000, - exclusief btw voor een looptijd van zes jaar (3 maal 2 jaar) over alle 5 de percelen.
Interne identificatiecode: 2026-004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85310000 Maatschappelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85312310 Diensten voor begeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Helmond
Beschrijving: Senzer heeft de afgelopen jaren onder de noemer van Werkstages, activerings- en werkfitplekken en trajecten gericht op participatie, re-integratie en arbeid, een aantal leerwerkplekken bij samenwerkingspartners ingekocht (contracten afgesloten). Op deze leerwerkplekken werden door Senzer Werkzoekenden geplaatst met een grote afstand tot de arbeidsmarkt. De geraamde waarde van deze Opdracht bedraagt € 3.036.000, - exclusief btw voor een looptijd van zes jaar (3 maal 2 jaar) over alle 5 de percelen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een looptijd van 2 jaar, met de mogelijkheid voor Senzer om deze tweemaal met 2 jaar te verlengen (totaal maximaal 6 jaar). Deze langere looptijd is gerechtvaardigd vanwege de intensieve begeleiding van de doelgroep en het belang van stabiliteit voor deze doelgroep. Opdrachtgever kan de overeenkomst opzeggen door dit uiterlijk zes (6) maanden voor het einde van de dan geldende looptijd schriftelijk aan Opdrachtnemer mee te delen .
Perceel: LOT-0002
Titel: Deurne
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Geldrop–Mierlo
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Asten / Someren
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Gemert–Bakel / Laarbeek
Interne identificatiecode: 5