Dit betreft de aanbesteding voor de verhuisdiensten ten behoeve van Saxion. Het resultaat van deze Aanbesteding is het komen tot een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer. De duur van de Raamovereenkomst is initieel gepland van 01 oktober 2023 voor een periode van twee (2) jaar tot en met 30 september 2025, met een optie tot verlengen van twee (2) keer twee (2) keer 24 maanden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 360 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding