218359-2022 - Geplande opdrachtNederland-Amsterdam: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Vooraankondiging
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Marktconsultatie - Marktconsultatie Broker Factuurverwerking
Referentienummer: CVL016/2022/523
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aankondiging betreft geen opdracht maar een Marktconsultatie
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
0