218418-2025 - Mededinging
Nederland – Installatie van drankverwerkende machines – Warme drankenvoorziening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschrijving: De Opdracht omvat het leveren en technisch onderhouden van de automaten voor (warme) drankenvoorziening en het leveren van alle benodigde ingrediënten (op basis van gratis verstrekking). Het leveren van bekers maakt geen onderdeel uit van de Opdracht. Daarnaast wordt de dagelijkse verzorging gedaan door medewerkers van D&W. 21 warme drankenautomaten, verdeeld over 4 locaties.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51542200 Installatie van drankverwerkende machines
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 42968100 Drankenautomaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De beoogde looptijd van de overeenkomst is van 1 november 2025 tot en met 31 oktober 2028.