218436-2024 - Mededinging
België – Beveiligingsdiensten – Raamovereenkomst beveiliging CCR
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst beveiliging CCR
Beschrijving: De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met een vergunde bewakingsonderneming voor de permanente bemanning en omkadering van de Centrale Security Control Room (CCR) door minstens één (1) 24/24u 7d/7d bewakingsagent (hierna: de maritieme bewaker) en de beschikbaarheid van een bewakingsagent op afroep (hierna: de mobiele bewaker). De opdrachtgever voorziet hiermee ondersteunende maatregelen en wettelijke verplichtingen ten behoeve van: - openbare orde, rust, veiligheid van de exploitatie van de haven en het milieu in het havengebied; - gebiedsbewaking van de haveninterne - al dan niet met publiek karakter - wegenis en het havengebied; - de vaststelling en opvolging van ongeoorloofde aanwezigheid; - de aanpak van criminele fenomenen; - havenbeveiliging; - ISPS taken voor de eigen havenfaciliteiten; - fysieke beveiliging van eigen activa (data, assets, infrastructuur,..); - informatie-uitwisseling met havenbedrijven en overheidsinstanties. Voor deze interne beveiligingsbehoefte en in uitvoering van de publieke/bestuurlijke taken, voorziet de opdrachtgever in een gemeubileerde controlekamer met consoles, apparatuur en koppelingen aan een CCTV netwerk bestaande uit interne componenten (eigen beheer) en externe componenten. De controlekamer kan gekoppeld worden aan een alarmcentrale die voldoet aan de vergunningsplicht ter zake, als voorzien in de wet van 2 oktober 2017 tot regeling van de private en bijzondere veiligheid. De taken van de maritieme- en de mobiele bewaker en de bewakingsactiviteiten waaraan deze gekoppeld zijn, zijn opgenomen in de technische specificaties van het bestek en kunnen in de loop van het bestek uitgebreid worden. Iedere bewaker zal elke mogelijke taak kunnen opnemen en daartoe over de nodige certificaten beschikken. LOCATIE: Grens Inspectie Post (GIP) – Minister Beernaertstraat 1, 8380 Zeebrugge en andere locaties binnen havengebied
Interne identificatiecode: PPP0B3-16009/4377/B11166
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: niet-openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst beveiliging CCR
Interne identificatiecode: B11166