2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud en vernieuwing van veiligheidsverlichting in gebouwen van Groep Gent
Beschrijving: Raamovereenkomst voor onderhoud en vernieuwing van veiligheidsverlichting in gebouwen van Groep Gent
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5875/6224/FWG/2026/001/EV/5875
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - FM Onderwijs
Beschrijving: Perceel 1 - FM Onderwijs
Interne identificatiecode: FWG/2026/001/EV/5878_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - FM Themagebouwen
Beschrijving: Perceel 2 - FM Themagebouwen
Interne identificatiecode: FWG/2026/001/EV/5878_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - FM Welzijn
Beschrijving: Perceel 3 - FM Welzijn
Interne identificatiecode: FWG/2026/001/EV/5878_3