Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Milieubereddering
Referentienummer: 220115GDD
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.1.4.
Korte beschrijving
De te vergeven opdracht betreft het op afroep en naar behoefte treffen van maatregelen ter voorkoming of vermindering van milieuschade in de openbare ruimte van de Gemeente Dordrecht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De geraamde waarde bedraagt €150.000,00 ex btw per jaar. De totale geraamde waarde (gehele looptijd) bedraagt € 600.00,00 ex btw.
De overeenkomst treedt in werking op 1-3-2023 en wordt gesloten voor een periode van 2 jaar
met een optie tot eenzijdige verlenging van twee (2) maal één (1) jaar. De overeenkomst eindigt derhalve van rechtswege op 1-3-2025, met een mogelijke uitloop tot 1-3-2026 en vervolgens 1-3-2027.