219646-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Digitale werkplek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitale werkplek
Beschrijving: De Opdracht betreft het ontwikkelen van een Digitale Werkplek en Workspace365 als vervangende functionaliteit voor de Citrix XenDesktop omgeving voor de locaties van de gemeente Almelo. zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 2487909
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Opdracht betreft het ontwikkelen van een Digitale Werkplek en Workspace365 als vervangende functionaliteit voor de Citrix XenDesktop omgeving voor de locaties van de gemeente Almelo zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: zie aanbestedingsdocument