219681-2025 - Mededinging
Nederland – Reiniging van gebouwen – Schoonmaak sport- en schoollocaties 2025-2031
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak sport- en schoollocaties 2025-2031
Beschrijving: De scope van de opdracht omvat het schoonmaakonderhoud van zeven binnensportaccommodaties en één bredeschool. De locaties worden gebruikt en verhuurd aan diverse gebruikers, zoals scholen en sportverenigingen. De Opdracht heeft een begrote waarde van € 165.000 per jaar. Let op: dit is een raming; u kunt hier geen rechten aan ontlenen.
Interne identificatiecode: CM00005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging