21972-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Incident Response Retainer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Incident Response Retainer
Beschrijving: Primaire doelstelling van deze aanbesteding was het waarborgen van de continuïteit van het primaire proces van het CJIB en het beschermen van de vertrouwelijkheid van de informatie binnen het CJIB. Het belang hiervan is zodanig, dat iedere vorm van discontinuïteit per definitie onaanvaardbaar is. Het CJIB wil daarom als onderdeel van de aanbesteding alles in het werk (laten) stellen eventuele risico’s te ondervangen.
Interne identificatiecode: CJIB-EA-JP-IUCN22110335
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie, 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1