2. Procedure
Procedure
Titel: Reiniging kolken en lijnafwatering gemeente Berkelland 2024-2027
Beschrijving: Reinigen kolken en lijnafwatering binnen de verschillende kernen van de gemeente Berkelland. Het reinigen van circa 17-duizend stuks kolken en 2300 strekkende meter lijnafwatering, welke in twee afzonderlijke rondes gereinigd dienen te worden.
Interne identificatiecode: SLW230312002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Kolkenbestek
Beschrijving: Reinigen kolken en lijnafwatering gemeente Berkelland 2024 - 2027 ca 17.000 kolken en lijngoten in de gemeente Berkelland
Interne identificatiecode: 1