22021-2025 - Resultaat
België – Software voor financiële analyse en boekhouding – Levering, installatie en onderhouden van BBC-toepassingen voor gemeente, OCMW en AGB Oostkamp
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie en onderhouden van BBC-toepassingen voor gemeente, OCMW en AGB Oostkamp
Beschrijving: Levering, installatie en onderhouden van BBC-toepassingen voor gemeente, OCMW en AGB Oostkamp
Interne identificatiecode: PPP05R-899/5003/2024/244
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48440000 Software voor financiële analyse en boekhouding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/244_1