220397-2024 - Mededinging
België – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van uitzendkrachten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van uitzendkrachten
Beschrijving: Deze opdracht heeft als doel het sluiten van een raamovereenkomst met als voorwerp de diensten van een uitzendkantoor voor het ter beschikking stellen van uitzendkrachten. De opdracht betreft het op een flexibele wijze ter beschikking stellen, al dan niet na eigen selectie, van uitzendkrachten om te beantwoorden aan de personeelsbehoeften.
Interne identificatiecode: TB/202404A
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: TB/202404A - 1
Interne identificatiecode: 1