220672-2024 - Mededinging
Nederland – Computerapparatuur – Werkplekhardware
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Werkplekhardware
Beschrijving: Opdrachtgever is middels deze aanbesteding op zoek naar één (1) leverancier voor het leveren van nieuwe werkplek gerelateerde hardware en mobiele devices. Inschrijver dient toegang te bieden tot een volwaardig digitaal bestelportaal. Opdrachtgever wenst een betrouwbare Opdrachtnemer die heeft geborgd dat ICT-hardware binnen de gewenste levertijden worden geleverd. Indien zich problemen voordoen handelt hij actief, correct en tijdig, zodanig dat Opdrachtgever wordt ontzorgd. invullen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Werkplek hardware
Beschrijving: Zie 2.1 Procedure.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen