22086-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor bedrijfsgeneeskunde – S024-Arbodienstverlening
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: S024-Arbodienstverlening
Beschrijving: De opdrachtnemer levert aan Curio de basisdienstverlening arbodienstverlening zoals bedoeld in de Arbeidsomstandighedenwet. Deze basisdienstverlening omvat de wettelijk verplichte taken en verantwoordelijkheden van de arbodienstverlener, zoals nader uitgewerkt in de Aanbestedingsstukken. Naast de basisdienstverlening kan Curio, indien gewenst, gebruikmaken van aanvullende dienstverlening zoals beschreven in de Aanbestedingsstukken. Arbodienstverlening voor circa 2630 medewerkers. Voor meer informatie wordt verwezen naar de Aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: S024
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: betreft een aanbestedingsprocedure voor sociale en andere specifieke diensten zoals bedoeld in de Aanbestedingswet 2012 artikelen 2.38 en 2.39 en nader uitgewerkt in de Aanbestedingsleidraad. Zie Aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Second opinion, preventief medisch onderzoek, open spreekuur.