Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Openbare procedure voor het afsluiten van een raamovereenkomst voor bewakingsdiensten voor het patrimonium van de Vlaamse Gemeenschapscommissie en bewakingsopdrachten op afroep voor statische bewaking en/of persoonscontrole
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
bewakingsdiensten voor het patrimonium van
de VGC
De statische bewaking en/of persoonscontrole: het toezicht houden op zowel roerende als
onroerende goederen en de controle van personen met het oog op het verzekeren van de
veiligheid op al dan niet voor het publiek toegankelijke plaatsen.