221190-2024 - Mededinging
Nederland – Drukwerk en aanverwante producten – EA Print- & drukwerk en stationary t.b.v. Radboudumc
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Print- & drukwerk en stationary t.b.v. Radboudumc
Beschrijving: Dit is een Europese Openbare aanbesteding van Stichting Radboud universitair medisch centrum, hierna te noemen Radboudumc. De aanbesteding betreft de dienstverlening m.b.t. al het print- en drukwerk (inclusief het personeelsmagazine de Radbode) en stationary (briefpapier en enveloppen) voor het gehele Radboudumc. Tot de scope behoort tevens afwerkbehandeling, adviesdienstverlening op het gebied van productmogelijkheden, huisstijlbewaking en kleine DTP-werkzaamheden. Buiten de scope van de opdracht vallen de printers, het kopieerpapier, vormgevingsopdrachten, relatiegeschenken en promotionele artikelen voorzien van bedrukking. Radboudumc wenst hiertoe een Raamovereenkomst te sluiten met één Ondernemer voor de duur van twee (2) jaar met de optie tot verlenging in te roepen van twee (2)x één (1) jaar.
Interne identificatiecode: T82662
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 22300000 Briefkaarten, wenskaarten en ander drukwerk, 22458000 Maatdrukwerk, 22900000 Divers drukwerk, 30199230 Enveloppen, 30199710 Gedrukte enveloppen, 30199711 Gedrukte vensterenveloppen, 30199712 Gedrukte vensterloze enveloppen, 79821000 Afwerken van drukwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000