See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur inzamelvoertuigen
Beschrijving: en behoeve van de primaire taak (afvalinzameling) maakt de directie van Afval en Grondstoffen (hierna: A&G) gebruik van inzamelvoertuigen – zwaarder dan 7,5 ton, op een vrachtwagenchassis, conform voertuigtype H. Wanneer de beschikbaarheid van in eigendom zijnde voertuigen laag is, ontstaat de noodzaak om extra inzamelvoertuigen in te huren. De lage beschikbaarheid kan ontstaan door (onverwachte) uitval van eigen inzamelvoertuigen, kortstondige voertuigbehoeften, of nieuwe voertuigbehoeften totdat eigen voertuigen zijn ingekocht en geleverd. Dit geldt ook voor het voldoen aan de emissievrije zones die Amsterdam vanaf 01-01-2025 invoert.
Interne identificatiecode: AFI-2015-92032
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens
Aanvullende classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Langdurige inhuur emissievrije achterladers breedspoor
Beschrijving: Zie tender.
Interne identificatiecode: AFI-2015-92032-0
Perceel: LOT-0002
Titel: Langdurige inhuur achterladers smalspoor
Beschrijving: Zie tender
Interne identificatiecode: AFI-2015-1
Perceel: LOT-0003
Titel: Langdurige inhuur van achterladers mini
Beschrijving: Zie tenderf
Interne identificatiecode: AFI-2015-92032-2
Perceel: LOT-0004
Titel: Langdurige inhuur van grofvuilkippers smalspoor
Beschrijving: zie tender
Interne identificatiecode: AFI-2015-92032-3
Perceel: LOT-0005
Titel: Adhoc inhuur van inzamelvoertuigen
Interne identificatiecode: AFI-2015-92032-4