See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT**Raamovereenkomst rioolinterventies
Beschrijving: Farys staat, in het eigen werkingsgebied (zone Asse, zone Brugge, zone Gent en zone Ronse), garant voor de exploitatie en het beheer van de gemeentelijke riolerings- en zuiveringsinfrastructuur waartoe o.a. het preventief en curatief onderhoud, beperkte uitbreidings- en vervangingswerken, het uitvoeren van aansluitingen alsook het toepassen van verschillende rioolrenovatie technieken behoren. Hiertoe beoogt Farys een raamovereenkomst af te sluiten om ‘op afroep’ beroep te doen op gekwalificeerde opdrachtnemers voor het uitvoeren van dergelijke opdrachten
Interne identificatiecode: INTERN-23-043
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT**INTERN-23-043 - 1 kleine interventies zone Asse
Beschrijving: Kleine interventies zone Asse
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT**INTERN-23-043 - 2 kleine interventies zone Brugge
Beschrijving: Kleine interventies zone Brugge
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT**INTERN-23-043 - 3 kleine interventies zone Gent
Beschrijving: Kleine interventies zone Gent
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT** INTERN-23-043 - 4 kleine interventies zone Ronse
Beschrijving: Kleine interventies zone Ronse
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT** INTERN-23-043 - 5 grote interventies zone Asse
Beschrijving: Grote interventies zone Asse
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT** INTERN-23-043 - 6 grote interventies zone Brugge
Beschrijving: Grote interventies zone Brugge
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT** INTERN-23-043 - 7 grote interventies zone Gent
Beschrijving: Grote interventies zone Gent
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT** INTERN-23-043 - 8 grote interventies zone Ronse
Beschrijving: Grote interventies zone Ronse
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: **BERICHT STOPZETTING** INTERN-23-043 - 9 rioolrenovatietechnieken zone Asse, Brugge, Gent en Ronse
Beschrijving: Rioolrenovatietechnieken zone Asse, Brugge, Gent en Ronse
Interne identificatiecode: 9