See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: TO/OND/2025/1 Sint-Annavoetgangerstunnel - Onderhoud, herstelling en noodzakelijke vernieuwingen van de roltrapinstallaties
Beschrijving: De opdracht heeft als voorwerp het uitvoeren van diensten noodzakelijk voor het dagelijks onderhoud, de herstelling en de vernieuwing van de elektrische, elektromechanische en mechanische uitrustingen volgens noodzaak van de roltrapinstallaties van Sint-Annavoetgangerstunnel. Deze opdracht omvat zowel alle dienstverlening voor het uitvoeren van periodiek, preventief, curatief en correctief onderhoud aan de bovengenoemde roltrappen, en wordt aangevuld met een 24h/24h, 7d/7d wachtdienst, zon- en feestdagen inbegrepen.
Interne identificatiecode: TO/OND/2025/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50740000 Reparatie en onderhoud van roltrappen, 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: TO/OND/2025/1 - 1 Sint-Annavoetgangerstunnel - Onderhoud, herstelling en noodzakelijke vernieuwingen van de roltrapinstallaties
Interne identificatiecode: 1