221521-2023 - ResultaatNederland-Ede: Beveiligingsdiensten
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beveiliging Crisis Nood Opvang (CNO) Galvanistraat Ede
Referentienummer: Zaaknummer: I230200002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79710000 Beveiligingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
In de onderstaande paragrafen wordt de opdracht beschreven en welke onderdelen het omvat.
De gemeente Ede beheert vanaf 1 maart 2023 een opvanglocatie voor asielzoekers aan de Galvanistraat 9. Dit betreft een kantoorpand dat in gebruik genomen en voor dat doel wordt omgebouwd naar kamers en gemeenschappelijke ruimtes. Douches worden ook voorzien evenals een wasruimte met wasmachines en wasdrogers. In verband met de doelgroep is het gebruikelijk om beveiliging te hebben en is gekozen om 24/7 twee beveiligers te hebben.
De beveiliging wordt ingehuurd om 24/7 op de locatie beschikbaar te zijn voor toegangscontrole, kamercontroles, de-escaleren van conflicten en het bijdragen aan een veilige woonomgeving voor de bewoners en een veilige werkomgeving voor de medewerkers.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Beveiliging
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1.000.000,--