221580-2026 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Ontwerp en Realisatie Gemeentewerf Handelsweg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerp en Realisatie Gemeentewerf Handelsweg
Beschrijving: Ontwerp en Realisatie Gemeentewerf Handelsweg Nieuwe gemeentewerf gemeente Emmen
Interne identificatiecode: T566546
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45112700 Werkzaamheden voor landschapsarchitectuur, 45350000 Werktuigbouwkundige installaties, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1