2. Procedure
Procedure
Titel: Arbodienstverlening gemeente Arnhem
Beschrijving: De aanbesteding heeft als doel een nieuw contract met één arbodienstverlener dat op 1 januari 2027 ingaat. In dit contract wil gemeente Arnhem concrete afspraken vastleggen met één arbodienstverlener over kwalitatief goede arbodienstverlening. De dienstverlening betreft basis dienstverlening en aanvullende dienstverlening.
Interne identificatiecode: 4830996
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze opdracht valt onder CPV-code 85147000-1 (Diensten voor bedrijfsgeneeskunde) en de geraamde opdrachtwaarde overschrijdt de drempelwaarde van € 750.000 excl. btw, waarmee de opdracht behoort tot de sociale en andere specifieke diensten (SAS-diensten).
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De arbodienstverlener is in staat en bereid de aanvullende dienstverlening op projectbasis aan te bieden.