221746-2023 - MededingingNederland-Apeldoorn: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst schoonmaak gemeentelijke opvang Oekraïne (GOO)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze aanbesteding is te komen tot het contracteren van de meest geschikte leverancier voor het uitvoeren van schoonmaakdiensten op de GOO-locaties van de gemeente Apeldoorn. Binnen de opdracht valt in ieder geval: Regulier en periodiek schoonmaakonderhoud; Periodiek vloeronderhoud; Beheer en bijvullen sanitaire voorzieningen; en Leveren sanitaire verbruiksartikelen.
Op afroep: Glasbewassing: separatieglas; Glasbewassing: binnen glas; en Regieopdrachten.
De initiële looptijd is één (1) jaar aangevuld met een optie tot verlengen van zes (6) keer zes (6) maanden. De gewenste ingangsdatum is 1 juli 2023.
Er zal worden gegund op basis van BPKV waarbij Prijs voor 30% meetelt en Kwaliteit voor 70%.
Geraamde waarde: €4.161.500,-
Maximale waarde (150%): €6.242.250,-
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 6 242 250,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten, 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Op afroep: Glasbewassing: separatieglas; Glasbewassing: binnen glas; en  Regieopdrachten.