222012-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten in verband met software – Maximo Resources Partner
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maximo Resources Partner
Beschrijving: Europese Openbare Aanbesteding betreffende Maximo Resources Stedin
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingstukken
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72210000 Programmering van softwarepakketten, 72220000 Systeem- en technisch advies, 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: zie aanbestedingstukken