222055-2024 - Mededinging
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – QMMO24-2950 - Raamovereenkomst voor consultancy webdesign én webontwikkeling - Kandidaatstelling
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: QMMO24-2950 - Raamovereenkomst voor consultancy webdesign én webontwikkeling - Kandidaatstelling
Beschrijving: QMMO24-2950 - Raamovereenkomst voor consultancy webdesign én webontwikkeling
Interne identificatiecode: QMMO24-2950
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Webprojecten waarbij nood is aan strategische onderbouw
Beschrijving: Perceel 1: Webprojecten waarbij nood is aan strategische onderbouw
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Webprojecten waarbij nood is aan eerder beperkte, uitvoerende dienstverlening
Beschrijving: Perceel 2: Webprojecten waarbij nood is aan eerder beperkte, uitvoerende dienstverlening
Interne identificatiecode: 2