See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Het verzorgen van cateringproducten
Beschrijving: De Dienst Bedrijfsvoering (DBV) afdeling Restauratieve voorzieningen verzorgt op het Spui en de Leyweg cateringproducten (vergaderlunches, belegde broodjes en borrelhapjes) en maaltijden bij calamiteiten in de stad voor het crisiscentrum. Dienst Stadsbeheer neemt belegde broodjes af voor de begraafplaatsen. Deze service kan niet in eigen beheer worden verleend. Vanwege de bezetting in het bedrijfsrestaurant is er een max aan de capaciteit voor het bereiden van vergaderlunches. Ook is de fysieke ruimte om te produceren niet aanwezig bij grote hoeveelheden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 55321000 Bereiden van maaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000