2. Procedure
Procedure
Titel: Publicatie DAS inhuur gunningen Q1 2026
Beschrijving: Publicatie gunningen DAS inhuur Q1 2026
Type procedure: Andere procedure in meerdere fasen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: DAS
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000