222219-2024 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Levering van presentatiepanelen voor informatiebijeenkomsten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van presentatiepanelen voor informatiebijeenkomsten
Beschrijving: Het doel van deze Europese aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één Opdrachtnemer die in staat is presentatiepanelen en audiovisuele middelen, zoals touchscreenschermen en tv-schermen, te verstrekken op basis van uitleen. De totale opdrachtwaarde van de overeenkomst is maximaal €450.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 202307130
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: De levering van presentatiepanelen voor informatiebijeenkomsten
Beschrijving: Zie offerteaanvraag. €450.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met een looptijd van twee (2) jaar met, éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen, drie (3) maal de optie tot verlenging van één (1) jaar.