222221-2024 - Resultaat
Nederland – Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties – dagelijks onderhoud blusmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: dagelijks onderhoud blusmiddelen
Beschrijving: Wij zijn op zoek naar een leverancier die de komende jaren het preventief- en correctief onderhoud aan onze draagbare blusmiddelen, brandslanghaspels en droge blusleidingen kan uitvoeren. Bent u in staat om het onderhoud uit te voeren volgens een vastgesteld Programma van Eisen, voorgeschreven NEN-normering, fabrieksvoorschriften en in overeenstemming met wet- en regelgeving? Dan nodigen wij u graag uit om een inschrijving te doen.
Interne identificatiecode: 24/700.708/003
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50413200 Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000