2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfsvoertuigen 2026-2028 Gemeente Hoeksche Waard
Beschrijving: De scope van de Opdracht bestaat uit: - Levering van 20 bedrijfsvoertuigen tijdens de gehele duur van de raamovereenkomst; - Preventief en correctief onderhoud van bovengenoemde voertuigen; - Periodieke keuringen van bovengenoemde voertuigen. De scope van de Opdracht bestaat uit: - Levering van 20 bedrijfsvoertuigen tijdens de gehele duur van de raamovereenkomst; - Preventief en correctief onderhoud van bovengenoemde voertuigen; - Periodieke keuringen van bovengenoemde voertuigen.
Interne identificatiecode: Z/26/369747
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er wordt ingeschreven en gegund per perceel. De Inschrijver kan op alle percelen inschrijven. Let op: er worden maximaal 4 percelen aan 1 Inschrijver gegund, een Inschrijver kan ook 1 perceel gegund krijgen. Er wordt gegund op basis van de partij die de beste prijs- en kwaliteitsverhouding heeft per perceel. Omdat vooraf niet vaststaat welk perceel qua omvang of waarde het grootste is, wordt er geen voorkeurvolgorde bij Inschrijvers uitgevraagd. Om te waarborgen dat per Inschrijver maximaal 4 percelen worden gegund, wordt de volgende objectieve en transparante gunningsmethodiek toegepast: 1. Per perceel wordt de rangorde van Inschrijvers bepaald op basis van de beste prijs- en kwaliteitverhouding (hoogste puntenaantal = rang 1). 2. Indien een Inschrijver op meerdere percelen de beste prijs- en kwaliteitverhouding heeft, kan deze Inschrijver maximaal vier percelen gegund krijgen. 3. Dit proces wordt herhaald totdat alle 4 de percelen zijn gegund.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gesloten bestelwagen middelgroot enkele cabine BEV
Beschrijving: Conform Bijlage 1 - Programma van Eisen De scope van de Opdracht bestaat uit: - Levering van 20 bedrijfsvoertuigen tijdens de gehele duur van de raamovereenkomst; - Preventief en correctief onderhoud van bovengenoemde voertuigen; - Periodieke keuringen van bovengenoemde voertuigen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanbestedende Dienst gaat één Koop- en Leveringsovereenkomst per perceel aan voor de te leveren bedrijfsvoertuigen. De begindatum van de overeenkomt ligt naar verwachting op 1 juli 2026; De initiële looptijd van de Overeenkomst is 2 jaar, waarna de Overeenkomst maximaal 2 maal verlengd kan worden voor de duur van 1 jaar. Na afloop van deze looptijd eindigt de Overeenkomst van rechtswege.
Perceel: LOT-0002
Titel: Gesloten bestelwagen middelgroot dubbele cabine
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Pick-up middelgroot enkele cabine met kippende open laadbak
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Pick-up groot in 3 uitvoeringen
Interne identificatiecode: 4