57/52/3/22/003:Area North-West: Uitvoeren van landmeetkundige opmetingen : opmeten van overwegen, opmeten van lpd spoor en opmetingen ifv het onderstoppen op absolute basis.
De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst van diensten.
Deze opdracht betreft:
Landmeetkundige opmetingen:
- opmeten van overwegen
- opmeten van lopend spoor waaronder de voorbereidende opmetingen i.f.v. de
studie en opmetingen i.f.v. het onderstoppen op absolute basis
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie bestek