222431-2024 - Mededinging
België – Diverse schooldiensten – Organisatie van de buitenschoolse opvang in Merchtem
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Organisatie van de buitenschoolse opvang in Merchtem
Beschrijving: Organisatie van de buitenschoolse opvang in Merchtem
Interne identificatiecode: PPP06G-2214/4109/AD/OD/BUITENSCHOOLSEOPVANG/2024/24
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80410000 Diverse schooldiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AD/OD/BUITENSCHOOLSEOPVANG/2024/24
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (* Middagtoezicht (individuele prijs per school))