222576-2025 - Mededinging
Nederland – Verhuizingsdiensten – Ondersteuning bij Verkiezingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuning bij Verkiezingen
Beschrijving: Opdrachtgever is voornemens om met deze aanbestedingsprocedure één Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten, voor een initiële periode van vier (4) jaar met de optie op verlenging met drie (3) maal een periode van één (1) jaar, met betrekking tot de ondersteuning bij de (logistieke) organisatie van de verkiezingen en veilige opslag van de verkiezingsmaterialen. Tevens wenst Opdrachtgever met deze aanbesteding bij te dragen aan: • De professionele ondersteuning bij de (logistieke) organisatie van de verkiezingen • Veilige opslag van de verkiezingsmaterialen waarbij privacy optimaal gewaarborgd wordt • Duurzaamheid en innovatie. De raming bedraagt € 1.050.000 voor de gehele looptijd van de Raamovereenkomst inclusief de optionele verlengingen. Hierbij wordt uitgegaan van zeven (7) verkiezingen. Voor een nadere inhoudelijke beschrijving van de Opdracht wordt verwezen naar het Programma van eisen en de nadere criteria.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63121100 Opslagdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1/1
Beschrijving: Zie Aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties