222671-2024 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Europese aanbesteding watergangen 2024 - 2026 gemeente Westerwolde
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding watergangen 2024 - 2026 gemeente Westerwolde
Beschrijving: Beheer van watergangen en taluds Alle in het bestek opgenomen hoeveelheden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beheer van watergangen en taluds
Beschrijving: Het beheren van watergangen en taluds in de gemeente Westerwolde. De geraamde opdrachtwaarde betreft ca. € 230.000 per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen.