222715-2025 - Resultaat
België – Farmaceutische producten – Raamovereenkomst voor de levering van enoxaparine
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van enoxaparine
Beschrijving: Teneinde te kunnen beantwoorden aan de continue en desgevallend dringende behoefte tot aanschaf van enoxaparine, wenst HospiLim over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van enoxaparine aan de ziekenhuizen op afroep.
Interne identificatiecode: 2025-HospiLim-103
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33620000 Geneesmiddelen voor het bloed, de bloedvormende organen en het hartvaatstelsel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-HospiLim-102 - 1
Beschrijving: Enoxaparine
Interne identificatiecode: 1