2. Procedure
Procedure
Titel: De huur van mobiele sanitaire voorzieningen inclusief de bijbehorende dienstverlening
Beschrijving: Deze opdracht omvat het door Opdrachtnemer verhuren van Mobiele sanitaire voorzieningen (toiletcabines, plaskruizen/ urinoirs en toiletcabines voor minder validen) inclusief het leveren van bijbehorende dienstverlening. Onder bijbehorende dienstverlening wordt verstaan: het brengen, het (ver)plaatsen, het verlenen van service (reiniging en bijvullen van benodigdheden) en het ophalen van de Mobiele sanitaire voorzieningen. De Mobiele sanitaire voorzieningen, inclusief bijbehorende dienstverlening zijn voornamelijk benodigd bij militaire trainingen/oefeningen en (grote) evenementen en incidenteel bij situaties en calamiteiten waarbij defensie wordt ingezet. Buiten de scope van de opdracht valt het verhuren van sanitaire voorzieningen, inclusief bijbehorende dienstverlening bij: • evenementen niet exclusief georganiseerd door defensie; • evenementen met als primaire doelgroep niet-defensiemedewerkers; • Gelegenheden waarbij Mobiele sanitaire voorzieningen als onderdeel van een groter geheel zijn uitbesteed. Eveneens buiten scope van de opdracht valt de verhuur van mobiele toiletwagens, mobiele douchewagens en overige Mobiele sanitaire voorzieningen (niet zijnde toiletcabines, plaskruizen/urinoirs en toiletcabines voor minder validen).
Interne identificatiecode: 22016499
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24955000 Chemische toiletten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000