Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Adviesrapporten Bbz en IOAZ
Referentienummer: CI-22018
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Gemeente Oosterhout wenst een raamovereenkomst te sluiten met één (1) opdrachtnemer voor het uitbrengen van adviesrapporten ten behoeve van de uitvoering van het Besluit bijstandsverlening zelfstandigen 2004 (Bbz) en Wet inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen zelfstandigen (IOAZ) met in acht neming van de daarvoor geldende regelingen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsleidraad.