2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidbestrijding in plantsoenen 2024-2025
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Onkruidvrij maken beplantingen; b. Verwijderen zwerfvuil beplantingen; c. Treffen van verkeersmaatregelen. zie bestek en bijlagen.
Interne identificatiecode: 2024-013
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: onkruidbestrijding in plantsoenen
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Onkruidvrij maken beplantingen; b. Verwijderen zwerfvuil beplantingen; c. Treffen van verkeersmaatregelen zie bestek en bijlagen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -